Bilder Saltkar, Silver, England
1800-tal, ett par, sterlingsilver, samt glas, höjd 8,5 cm, glasinsatser med nagg.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 8 timmar 14 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 8 timmar 16 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 8 timmar 18 minuter