Auktioner Bygg & Trädgård Batteridriven Häcksax Stiga Experience SHT 500 AE

Bilder Batteridriven Häcksax Stiga Experience SHT 500 AE

Batteridriven Häcksax Stiga Experience SHT 500 AE

3 månader 5 dagar

2024-04-21 18:00

375 SEK

Värdering: - SEK

Laddare finns men batteri saknas

Eskilstuna Auktionsverk AB

Skjulstagatan 17
632 29 Eskilstuna
Södermanland

info@eskilstunaauktionsverk.se
Tel: 016-13 66 89, Johan: 070-608 90 05, Pia: 073-392 14 51, Fax: 016-51 11 51

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 24 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 24 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 7 timmar 26 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 7 timmar 28 minuter