Auktioner Keramik & Porslin Kaffeservis, 36 delar, Thomas

Bilder Kaffeservis, 36 delar, Thomas

Kaffeservis, 36 delar, Thomas

100 SEK

Värdering: 250 SEK

Kaffeservis, 12+12+12 delar, porslin, dekor i guld, ca 1980/90-tal, Thomas, Tyskland

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

VAS, glas, Orrefors, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

SERVISDELAR, 7 del, lergods, enligt uppgift Afrika 1950-tal

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

SPEGEL, fanerad med mahogny, 1800-tal

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

CARMOSÉRING, silver, med blå och vita stenar, 1900-talets andra hälft

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 minuter