Bilder Väggur och spegel, förgyllt trä, 1900-talets andra hälft.
Väggur och spegel, förgyllt trä, 1900-talets andra hälft.
Högst: 50 cm.
Bruksskick. Nagg och sprickor förekommer.
Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.