Bilder Väggur och spegel, förgyllt trä, 1900-talets andra hälft.

Väggur och spegel, förgyllt trä, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50 SEK

Högst: 50 cm.

Bruksskick. Nagg och sprickor förekommer.

Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Köksklocka

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 56 minuter

Årsur i plast

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 7 timmar 14 minuter

Skeppsklocka

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 7 timmar 44 minuter

Väggklocka, metall, J-line.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK