Auktioner Sport & Fritid Barbiedockor, 2 st, med tillbehör, Mattel, 1966.

Bilder Barbiedockor, 2 st, med tillbehör, Mattel, 1966.

Barbiedockor, 2 st, med tillbehör, Mattel, 1966.

250 SEK

Värdering: 50 SEK

Dockor längd: ca 30 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Glaskulor, gummibollar m.m, ett parti.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 22 timmar 54 minuter

Gasolkök, Primus 2241, med tillbehör, metall, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Slutar om 23 timmar 20 minuter

Discokula med motor, 2010.

Värdering: 50

Bud: 550 SEK

Golfbag med 13 klubbor, bl.a. Callaway och Crown Royal.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK