Bilder Förrättstallrikar, 23 st, porslin, "Ostindia" , Rörstrand.
Diameter: 20,5 cm.
Smärre bruksskick. Nagg på två assisetter (se bild).
Slutar om 1 timme 1 minut
Diameter: 20,5 cm.
Slutar om 1 timme 1 minut