Auktioner Maskiner & Vertyg Arkivskåp, 2 plan, ek/metall, 1900-talets senare del.

Bilder Arkivskåp, 2 plan, ek/metall, 1900-talets senare del.

Arkivskåp, 2 plan, ek/metall, 1900-talets senare del.

Värdering: 50 SEK

Höjd: 111 cm.
Längd: 112 cm.
Bredd: 43 cm.

Bruksskick.

Proveniens professor Bengt Falck, Hjärup.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Rullbrädor, 3 st.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Domkraft, 2 ton.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Bordcirkelsåg, TOP Craft TTS720.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Verktyg, 4 st, hyvel, sticksåg m.m, bl.a. Black & Decker.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK