Bilder Arkivskåp, 2 plan, ek/metall, 1900-talets senare del.
Arkivskåp, 2 plan, ek/metall, 1900-talets senare del.
Höjd: 111 cm.
Längd: 112 cm.
Bredd: 43 cm.
Bruksskick.
Proveniens professor Bengt Falck, Hjärup.