Bilder Grind, 4 delar, metall, 1900-talets andra hälft.
Stolpars höjd: 170 cm.
Grindar.
Höjd: 97 cm.
Längd: 130 cm.
Bruksskick. Rost förekommer.
Slutar om 16 timmar 59 minuter
Slutar om 17 timmar 5 minuter