Bilder Grind, metall, 1900-tal.
Höjd: 119 cm.
Längd: 103 cm.
Bruksskick.
Slutar om 15 timmar 1 minut
Slutar om 15 timmar 7 minuter
Höjd: 119 cm.
Längd: 103 cm.
Bruksskick.
Slutar om 15 timmar 1 minut
Slutar om 15 timmar 7 minuter