Auktioner Husgeråd & Vitvaror Väggvåg, Nils Johan, 1970/1980-tal.

Bilder Väggvåg, Nils Johan, 1970/1980-tal.

Väggvåg, Nils Johan, 1970/1980-tal.

Värdering: 50 SEK

Diam: 23 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Korgar, 4 st, flätade.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 22 timmar 29 minuter

Korgar, 6 st, flätade.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 22 timmar 31 minuter

Mjölkkanna m.m, 6 delar, metall.

Värdering: 50

Bud: 175 SEK

Slutar om 22 timmar 35 minuter

Gryta, metall.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 22 timmar 43 minuter