Bilder ANTONIO CITTERIO för B&B Italy. Fåtölj "Baicity", Cremefärgat läder.

ANTONIO CITTERIO för B&B Italy. Fåtölj "Baicity", Cremefärgat läder.

80 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 75cm hög, 76cm bred & 37cm i sitthöjd.
Bruksslitage, yttre skiktet på lädret har spruckit på armstöden, smärre fläckar.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

LIKÖRSET med bricka, Art Déco (nagg i bricka)

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Skrin med nyckel

Värdering: 20

Bud: 475 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL Harbo, Stolar 2st, soffa B: 168cm & bord H: 71x 140x 77cm

Värdering: -

Bud: 1 150 SEK

LAMPKUPA månskensampel Infästning D:12,5 cm H:36 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK