Bilder ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16
Rammått: 38x49cm.
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 1 timme 12 minuter
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 1 timme 14 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 1 timme 16 minuter