Bilder Olja på papp, Madonna med Jesusbarnet, Tidigt 1900-tal

Olja på papp, Madonna med Jesusbarnet, Tidigt 1900-tal

225 SEK

Värdering: - SEK

58x76

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

Soffbord med klaffar, mahogny, engelsk stil

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 45 minuter

Öronlappsfåtölj, Stjernmöbler Herrljunga

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Sängbord, 1 par, mahogny, engelsk stil

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Tidningsställ på hjul, engelsk stil

Värdering: -

Bud: 0 SEK