Auktioner Mattor & Textil MATTA, Gabbeh, 250x170.

Bilder MATTA, Gabbeh, 250x170.

MATTA, Gabbeh, 250x170.

3 månader 5 dagar

2024-04-21 18:59

100 SEK

Värdering: 20 SEK

Dekor av stiliserade djur.

Slitage samt fläckar.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

Darjazin 97x63

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Matta, Sanderum.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Matta, Handknuten, Orientalisk.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Salongsmatta, Maskinvävd, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK