Auktioner Övrigt Radio, Grundig typ 97

Bilder Radio, Grundig typ 97

Radio, Grundig typ 97

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), olja på duk, signerad och daterad 36

Värdering: 6 000

Bud: 6 800 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, Sverige

Värdering: 8 000

Bud: 6 000 SEK

GUSUMS BRUK, 1 par kandelabrar, mässing, tidigt 1900-tal

Värdering: 6 000

Bud: 6 000 SEK

ARMBANDSUR, 18k guld, Epoch, Stockholm, tot vikt ca 27,5 g

Värdering: 8 000

Bud: 11 500 SEK

Slutar om 6 minuter