Auktioner Maskiner & Vertyg Diverse verktyg, bits, överlappsskruv m.m, ett parti.

Bilder Diverse verktyg, bits, överlappsskruv m.m, ett parti.

Diverse verktyg, bits, överlappsskruv m.m, ett parti.

150 SEK

Värdering: 50 SEK

Bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Verktygslåda med innehåll och bensindunk, plåt.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Verktygslåda, metall, Luna.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Parti verktyg i låda.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Vertygslåda på hjul, trä, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar