Bilder Bordslampa, glas, 1970-tal.
Höjd: 18 cm.
Smärre bruksskick.
Slutar om 2 timmar 27 minuter
Slutar om 3 timmar 7 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 275 SEK
Slutar om 3 timmar 13 minuter