Bilder Skylt, bemålad plåt, "Godare kex", 1900-talets andra hälft.
Mått skylt: 54,5x20 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 7 dagar
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 7 dagar