Auktioner Övrigt Ishockeykort, ett parti, Mif/Redhawks, signerade/osignerade kort.

Bilder Ishockeykort, ett parti, Mif/Redhawks, signerade/osignerade kort.

Ishockeykort, ett parti, Mif/Redhawks, signerade/osignerade kort.

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Varierande skick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Leksakstraktor, metall, Löhmann, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 13 timmar 49 minuter

Affisch, "LINGIADEN", 1949, konstnär Åberg.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 17 minuter

Frimärken, blandat postfriska m.m, Norge, 1900/2000-tal.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 14 timmar 35 minuter

Frimärken, postfriskt och stämplat, blandat, Sverige 1900/2000-tal.

Värdering: 50

Bud: 175 SEK

Slutar om 14 timmar 37 minuter