Auktioner Övrigt litet bord 65x39 h62cm, vägghängt skåp 53x25 h73cm

Bilder litet bord 65x39 h62cm, vägghängt skåp 53x25 h73cm

litet bord 65x39 h62cm, vägghängt skåp 53x25 h73cm

50 SEK

Värdering: 30 SEK

Österby Auktioner/KW Auktioner

Dannemoravägen 9 KW Auktioner/Österby Auktioner Dannemoravägen 9 748 31 Österbybruk
748 31 Österbybruk

k.w.auktion@norduppland.se
070-949 46 24, 0763-4621 40, 073-339 03 86,

BOK Svenska gods och gårdar del II Värmland sydvästra delen

Värdering: -

Bud: 600 SEK

GRYTUDERLÄGG Marita Nordin D:16 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

GLAS etsad dekor, 1800-tal Största H:10 cm (minsta har nagg)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 16 timmar 46 minuter