Auktioner Övrigt Matgrupp bord & 4 stolar. B3

Bilder Matgrupp bord & 4 stolar. B3

Matgrupp bord & 4 stolar. B3

320 SEK

Värdering: 50 SEK

Mått Bord ca: LBH 119x93x73cm.
Höjd stolar: 93cm.
Slitage & skavanker förekommer .
Det saknas en liten bit av ryggstödet på en stol, se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Väggdekoration, Mexikansk dekor, Zarebski, konstmassa/trä mått 29 x 29 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 timmar 26 minuter

Verktygslåda, trä/zink, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 12 minuter

TVÄTTKORG, 2000-tal.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

SKYLT plåt, Ferrari

Värdering: 20

Bud: 20 SEK