Bilder Laptop HP 840 G4, Core i5, 14"

Laptop HP 840 G4, Core i5, 14"

1 månad 2 dagar

2024-06-05 13:00

900 SEK

Värdering: 100 SEK

Dockstation, laddare ingår
6200CPU @ 2,30 GHz, 8Gb/ 237Gb

Conap Auktioner

Enköpingsvägen 14
17121 Solna

info@conap.se
Tel 08-641 68 22, mobil : 0707940078

TALLRIKAR, 11 st, porslin, Kina, 1700-/1800-tal

Värdering: 3 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 8 timmar 28 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, bulldog, ur serien "Kennel", Gustavsberg

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Slutar om 8 timmar 30 minuter

KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt

Värdering: 3 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 8 timmar 32 minuter

COLLIER, malakit, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

Slutar om 8 timmar 34 minuter