Bilder Volvo XC70 II D5 AWD Summum (215hk) - 2012

Volvo XC70 II D5 AWD Summum (215hk) - 2012

81000 SEK

Värdering: 1 000 SEK

OBS! Säljs inkl. ej avlyftbar moms.

Välservad, 24.500 mil. Servicebok.
Diesel, automat, 4 sommarhjul på fälg ingår. 4 Friktionsdäck/dubbfritt monterade.
Rails ingår, ej takräcket på bild.

Summum-paket, helskinn
ABS, Klimatanläggning, Automat med möjlighet att växla manuellt, 4WD, Antisladdsystem, Larm, Fjärrlås, Parkeringssensor bak, Regnsensor, Xenonljus, Passagerarairbag urkopplingsbar, Isofixfästen, Insynsskydd, Bränslevärmare med tidur, Elstol förarplats, CD-Stereo, Farthållare, Elinfällbara backspeglar, Elhissar bak, Sätesvärme bak, Bluetooth, USB- eller AUX-ingång, Dragkrok fast, Sommar- och vinterdäck på fälg

Väsentliga anmärkningar
Inga väsentliga tekniska anmärkningar.

Övriga anmärkningar
Spricka vindruta, baklucka-hiss låser endast med ett avslutande lätt manuellt tryck till stängt läge.

Övriga anmärkningar
Normalt med stenskott, dörruppslag och repor. Skav stötfångare. Invändigt småmärken.

Conap Auktioner

Enköpingsvägen 14
17121 Solna

info@conap.se
Tel 08-641 68 22, mobil : 0707940078

TALLRIKAR, 11 st, porslin, Kina, 1700-/1800-tal

Värdering: 3 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 8 timmar 6 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, bulldog, ur serien "Kennel", Gustavsberg

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Slutar om 8 timmar 8 minuter

KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt

Värdering: 3 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 8 timmar 10 minuter

COLLIER, malakit, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

Slutar om 8 timmar 12 minuter