Akvarell födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
250 SEK
Du måste vara inloggad för att kunna favoritmarkera ett objekt
Färglitografi Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 306/350. Färglitografi, bildmått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
1 500 SEK
1
minut
Bordslampa mässing. Höjd: 40 cm
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
300 SEK
1
minut
Skulptur Alla Eberling, Tor järn. Signerad AB-67. Höjd: 19 cm
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
900 SEK