Bilder 2 st Knivar

2 st Knivar

220 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Akvarell födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Färglitografi Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 306/350. Färglitografi, bildmått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Bordslampa mässing. Höjd: 40 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Skulptur Alla Eberling, Tor järn. Signerad AB-67. Höjd: 19 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK