Bilder Parti keramik bl.a figuriner, Nao, Gustavsberg, Höganäs, högsta 38 cm
Parti keramik bl.a figuriner, Nao, Gustavsberg, Höganäs, högsta 38 cm
Nagg & skador förekommer
Slutar om 9 timmar 30 minuter