Bilder Legosats, Lighthouse, 2065 bitar, motoriserad
Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, den lille målaren. Olja på duk, 35x27, oramad
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK