Auktioner Övrigt Blue-rayfilmer med spelare, Samsung BD-H5500, med fjärrkontrol

Bilder Blue-rayfilmer med spelare, Samsung BD-H5500, med fjärrkontrol

Blue-rayfilmer med spelare, Samsung BD-H5500, med fjärrkontrol

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Champagnevispar 18 st, Nysilver, St & Co. Längd: 16 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Akvarell Otto Ericsson. Signerad, daterad 42, Hamnmotiv, 53x75 cm, yttermått inklusive ram: 64x87 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KNIV Helle Norge L:21 cm (bruksslitage, rost)

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Gräsklippare.

Värdering: -

Bud: 340 SEK

Ångermanland