Bilder Skyltar, 2st, trä, filmrekvisita

Skyltar, 2st, trä, filmrekvisita

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Omega Damur 18K Guld 1960

Värdering: 2 000

Bud: 2 200 SEK

Reseur / Vagnsklocka Junghans Tyskland 1900-talets första hälft

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Omega Damur 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 600 SEK

CYKELSTÄLL för dragkrok

Värdering: -

Bud: 50 SEK