Bilder J Frank, olja på duk , blomsterbukett
Bildmått 30 x 40 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 500 SEK
Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, i Ateljén, Gnesta. Olja på pannå, 80x100, oramad
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK