Bilder Samling nyare mynt och sedlar
Oljemålning Percy Currall Pace. Signerad, Vagn. Olja på pannå, 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Skulptur Sven Lundqvist (f. 1918), Sverige. Man till häst, brons. Signerad. Längd: 11 cm, höjd: 9 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK