Auktioner Övrigt Samling nyare mynt och sedlar

Bilder Samling nyare mynt och sedlar

Samling nyare mynt och sedlar

60 SEK

Värdering: - SEK

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Oljemålning Percy Currall Pace. Signerad, Vagn. Olja på pannå, 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Skulptur Sven Lundqvist (f. 1918), Sverige. Man till häst, brons. Signerad. Längd: 11 cm, höjd: 9 cm

Värdering: -

Bud: 2 800 SEK

Trädgårdssoffa Ormbunke, gavlar i vitmålad gjutmetall, sits i träribbor. Längd: 143 cm

Värdering: -

Bud: 3 400 SEK

Lodur Sent 1800-tal. Höjd: 130 ca

Värdering: -

Bud: 600 SEK