Bilder Litografi, oidentifierad konstnär, signerad
bildmått: 67cm x 54 cm
Slutar om 10 timmar 40 minuter
Slutar om 10 timmar 47 minuter
Slutar om 10 timmar 48 minuter
bildmått: 67cm x 54 cm