Auktioner Allmoge Stolar och bord

Bilder Stolar och bord

Stolar och bord

100 SEK

Värdering: - SEK

Allmoge i furu.

maskätna, repor slitage.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

SIDEBOARD i teak, 1900 talets mitt, H: 80x 175x 43cm

Värdering: -

Bud: 1 850 SEK

Slutar om 20 minuter

BOKHYLLA, fanerad i teak, 1900 talets mitt, H: 163x 85x 24cm (bruksslitage, lutar lite framåt, se bild)

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 22 minuter

VAPENSKÅP/SÄKERHETSSKÅP Norlyx 3492. H:151x 49x 30cm

Värdering: -

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 24 minuter

DÄCKSTOLAR Paret B:75cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 26 minuter