Bilder Stolar och bord
Allmoge i furu.
maskätna, repor slitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 850 SEK
Slutar om 20 minuter
BOKHYLLA, fanerad i teak, 1900 talets mitt, H: 163x 85x 24cm (bruksslitage, lutar lite framåt, se bild)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 22 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK
Slutar om 24 minuter