Bilder Bord, 1900-talets andra hälft
Utdragbar skiva på ena kortsidan.
Bredd 150-212, djup 90, höjd 72 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Skiva trög att dra ut.
Slutar om 7 timmar 57 minuter
Slutar om 7 timmar 57 minuter