Bilder Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft

Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft

80 SEK

Värdering: - SEK

Bemålat trä. Två delar. Nycklar finns.

Bredd 100, djup 41, höjd 184,5 cm.

Bruksslitage.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

APACHE, Matta, sähköpolkupyörä

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 11 timmar 13 minuter

TAPIO WIRKKALA, IITTALA

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

2 kpl polkupyöriä

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

9 kpl, ARABIA, keramiikkaa

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland