Bilder Bokhylla, Swedish Modern
Etikettmärkt Fredrik Karlsson Möbelfabrik Tibro.
Bredd 230, djup 28, höjd 117 cm.
Bruksslitage. Märken och repor.
Slutar om 10 timmar 5 minuter
Slutar om 10 timmar 5 minuter