Bilder Bokhylla, Swedish Modern

Bokhylla, Swedish Modern

500 SEK

Värdering: - SEK

Etikettmärkt Fredrik Karlsson Möbelfabrik Tibro.

Bredd 230, djup 28, höjd 117 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

APACHE, Matta, sähköpolkupyörä

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 10 timmar 5 minuter

TAPIO WIRKKALA, IITTALA

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 10 timmar 5 minuter

2 kpl polkupyöriä

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 10 timmar 5 minuter

9 kpl, ARABIA, keramiikkaa

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 10 timmar 5 minuter