Bilder Bokhylla teak
Samt vitrinskåp 60-tal. Teak. Skador i glaset enligt bilder.
Bredd 95 cm. Höjd 131 cm.
Repor och solblekning.
Slutar om 9 timmar 44 minuter
Slutar om 9 timmar 44 minuter
Bredd 95 cm. Höjd 131 cm.
Repor och solblekning.
Slutar om 9 timmar 44 minuter
Slutar om 9 timmar 44 minuter