Bilder BORDSSPEGEL, 1800-tal
Fanerad med mahogny och intarsiainläggningar, tre lådor, nyckelskylt och knopp av horn, vippbar spegel, höjd 65, 60 x 20 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK