Auktioner Övrigt IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal

Bilder IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal

IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal

14000 SEK

Värdering: 25 000 SEK

20 sidor, nr 1 - 20 samt 1 onumrerad, ca 16 x 11,5 cm, bl a med nr 23. Cassius Clay, med rött originalomslag

Div rep

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Västergötland

Slutar om 51 minuter

Vedhämtare

Värdering: 20

Bud: 30 SEK

Västergötland

Slutar om 54 minuter

Vakant

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 1 timme 13 minuter

Skyddsnät 4 rullar

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Västergötland

Slutar om 1 timme 14 minuter