Bilder SKÄNK, 1900-talets första hälft
Fanerad med mahogny, två lådor i sarg, dörrpar med bakomliggande hyllplan, beslag av mässing, nyckel finns, höjd 102, 89 x 35 cm
Slutar om 11 timmar 40 minuter
Slutar om 11 timmar 42 minuter