Bilder SKÄNK, 1900-talets första hälft

SKÄNK, 1900-talets första hälft

2600 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Fanerad med mahogny, två lådor i sarg, dörrpar med bakomliggande hyllplan, beslag av mässing, nyckel finns, höjd 102, 89 x 35 cm

STOLAR, 1 par, Gärsnäs, samtida

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 timmar 40 minuter

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal

Värdering: 1 200

Bud: 800 SEK

Slutar om 11 timmar 42 minuter

Skolplanscher, Fiskar

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 11 timmar 43 minuter

Förstärkare, Yamaha DSP-A3090

Värdering: -

Bud: 250 SEK