Bilder LAGE HELLMAN, olja på pannå, signerad och daterad 58
Komposition, ca 100 x 68 cm
Slutar om 7 timmar 29 minuter
Slutar om 7 timmar 30 minuter
Komposition, ca 100 x 68 cm
Slutar om 7 timmar 29 minuter
Slutar om 7 timmar 30 minuter