Bilder RING, sterlingsilver, 1900-talets mitt, Danmark
Med grön cabochonslipad sten, fattning i organisk form, stämplar GJ, ringstorlek ca 17,25/54
Slutar om 5 timmar 14 minuter
Slutar om 5 timmar 15 minuter