Bilder KARMSTOLAR, 6 st, Offecct, 2000-tal

KARMSTOLAR, 6 st, Offecct, 2000-tal

350 SEK

Värdering: 500 SEK

Stomme av kromad metall, fast stoppad rygg och sits, klädsel av orange textil, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm

TAVLA, tryck, rammått: 83x75cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TAVLOR 2st, tryck, största rammått: 85x65cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

TAVLA Jerry Andersson, pastell. 40x32cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TAVLA Lasse Göransson, olja på duk. 46x46cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 minuter