Auktioner VICKE LINDSTRAND, skål, glas, Kosta, signerad

Bilder VICKE LINDSTRAND, skål, glas, Kosta, signerad

VICKE LINDSTRAND, skål, glas, Kosta, signerad

700 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Underfång av randdekor, signerad Kosta LCS samt etiekttmärkt, höjd ca 13, längd 22 cm

SOFFBORD med stenskiva, underrede i metall. H:47x 120x 61cm. (bruksslitage, nagg på bordsskiva förekommer)

Värdering: -

Bud: 250 SEK

KÄTTING L:6.8m

Värdering: -

Bud: 90 SEK

KÄTTING med 2 krokar. L:4.5m

Värdering: -

Bud: 375 SEK

BRYGGERIFLASKOR 3st. H:42cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 7 minuter