Auktioner KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis

Bilder KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis

KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis

450 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Underrede av lackerad metall, textilklädda dynor, sitthöjd ca 44 cm, 130x53 cm, etikettmärkt

GRENSAX L:96cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TRANSPORTBUR hopvikbar. H:65x 100x 60cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK

SOFFBORD med stenskiva, underrede i metall. H:47x 120x 61cm. (bruksslitage, nagg på bordsskiva förekommer)

Värdering: -

Bud: 250 SEK

KÄTTING L:6.8m

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Slutar om 7 minuter