Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad JC Lind, 1900-talets första hälft
Par i alplandskap, ca 52 x 66 cm
Slutar om 7 timmar 13 minuter
Slutar om 7 timmar 14 minuter
Slutar om 7 timmar 13 minuter
Slutar om 7 timmar 14 minuter