Auktioner SPEGEL, teak, 1950-/60-tal

Bilder SPEGEL, teak, 1950-/60-tal

SPEGEL, teak, 1950-/60-tal

Värdering: 400 SEK

51 x 52 cm

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Renoveringssats till gevär. 1900-talet.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Rosenthal. "Sanssouci", 6 Moccakoppar med fat.

Värdering: -

Bud: 200 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med odlade pärlor och vita stenar, tot vikt ca 6 g

Värdering: 3 500

Bud: 2 200 SEK