Bilder GÖRAN WÄRFF, vas, glas, Kosta, 1900-talets andra hälft, signerad Kost 46202 Wärff
Slipad dekor, höjd 20,5 cm
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 7 timmar 29 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 7 timmar 29 minuter
Slutar om 7 timmar 31 minuter