Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, otydligt signerad och numrerad 44/50
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, otydligt signerad och numrerad 44/50
Motiv av häger, fisk och groda, bildstorlek ca 20 x 12 cm
Slutar om 6 timmar 23 minuter