Bilder SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Förgylld och bronserad, genombrutet krön i form av bandrosett, fasettslipat glas, ca 84 x 93 cm
Slutar om 13 timmar 6 minuter
Slutar om 13 timmar 6 minuter