Bilder SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal

SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal

300 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Förgylld och bronserad, genombrutet krön i form av bandrosett, fasettslipat glas, ca 84 x 93 cm

Säng, Grange

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Slutar om 13 timmar 6 minuter

Bokhylla, Royal System, Poul Cadovius

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 13 timmar 6 minuter

Soffa

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 13 timmar 6 minuter

Matta, Orientalisk

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 13 timmar 7 minuter