Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-/1900-tal
Sydländsk figurscen, osignerad, ca 98 x 65 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 900 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK